#
 
#
#

HAKKIMIZDA

1984 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyetine devam etmekte olan Güneydere Çelik Konstrüksiyon kurucusu Ramazan ESKİCİ’nin uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimleri, uzman teknik kadro ve kalifiye elemanlarıyla sürekli değişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır. Güneydere Çelik Konstrüksiyon çok sayıda projeye başarı ile imza atmıştır. Kalite, hız, müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan Güneydere Çelik Konstrüksiyon, anahtar teslim sanayi yapıları, fabrika ve depo binaları, iş merkezleri, eğitim ve spor yapıları, soğuk hava depoları, sosyal tesisler, otoparklar, çatı ve cephe kaplamaları konularında, tasarımdan uygulamaya anahtar teslim hizmet vermektedir.  

 

ÜÇ BOYUTLU PROJE TASARIMLARI

Güneydere Çelik Konstrüksiyon, projelerinde tüm imalat ve uygulama süreçlerini uluslararası standart ve yönetmeliklere uygun gerçekleştirmektedir. İmalat ve uygulama süreçleri ISO 9001, EN 3834 ve EN 1090 kalite sertifikasyonları altında yürütülmektedir.

Çelik konstrüksiyon; mimar, mühendis, projeci ve müteahhitler için ideal bir yapım sistemidir. Size sayısız seçenek ve avantajlar sunar.

 

YAPISAL ÇELİK KONTRÜKSİYON VE TASARIM

Yapısal çelik sistem, özellikle süreç gereği büyük ölçekli, enine, boyuna ya da yüksekliğine büyük açıklıklar gerektiren yapılarda kullanılır. Her türlü sanayi tesisi, petrol ve gaz, demir çelik, kimya, otomotiv, gıda sektöründeki yapılar, çok katlı binalar, gökdelenler, AVM, spor salonları, ticaret merkezleri, fuar alanları, havalimanları ve köprüler de yapısal çelik sistemi tercih edildiği sektörler arasında yer almaktadır. Yapısal çelik sistem sağlamlığı, çevre dostu olma özelliği, ekonomik oluşu, hafif, depreme dayanıklı oluşu, hızlı ve kolay montajı sayesinde yatırımcıya sürekli kazandıran bir sistemdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uyarak sistemimizi sürekli iyileştirmek
  • Tüm faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
  • Çevremizi korumaya özen göstermek
  • Tedarikçilerimizi korumaya özen göstermek
  • Personelimizin eğitim düzeyini yükseltmek, bilgi ve becerilerini geliştirmek
  • Kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanmak
  • Müşterilerimizin istek ve şartlarını; yasalar ve teknik mevzuata uygun olarak karşılayarak memnuniyetini arttırmak

SERTİFİKALARIMIZ...

TUV AUSTRIA EN 1090

TUV AUSTRIA EN 1090 WELDING

TUV AUSTRIA EN ISO 3834

CE

TPE MARKA TESCİL